O Nas 

Przedsiębiorstwo
Handlowo-Usługowe SIM Sp. z o. o. to nowocześnie zarządzana, duża hurtownia artykułów spożywczych o statusie czołowego dostawcy w regionie południowo-zachodniej Polski.

Firma powstała w 1991 roku. Siedziba hurtowni mieści się w Jeleniej Górze.

Od 29 lat dostarczamy na półki sklepowe szeroką ofertę produktową w wielu grupach asortymentowych i zaspokajamy potrzeby firm różnej wielkości w tej części Polski. Nasze doświadczenie budujemy w oparciu o doskonałe relacje i wymianę wiedzy z naszymi kontrahentami oraz innymi hurtowniami.

Naszym głównym celem jest wspieranie rozwoju Twojej firmy, marki, proponując usługi logistyczne wysokiej jakości.

Jesteśmy operatorem logistycznym o ugruntowanej pozycji w obrębie województwa dolnośląskiego. Działamy głównie na obszarze powiatów:

  • jeleniogórskiego, lubańskiego,
  • lwóweckiego, zgorzeleckiego,
  • bolesławieckiego,złotoryjskiego,
  • kamiennogórskiego.

Obsługujemy firmy wszystkich szczebli: od małych do bardzo dużych, tak na wsi jak i w miastach i miasteczkach. Naszymi odbiorcami są między innymi: branża HoReCa, sklepy różnych sieci, placówki sprzedaży detalicznej, punkty gastronomiczno-garmażeryjne, instytucje, szpitale.

Pozyskujemy wciąż nowych Klientów. Nie tylko z Polski. Obsługujemy także klientów zagranicznych, wygrywamy przetargi publiczne.

Zaufali nam czołowi producenci produktów spożywczych. Zaufanie wielkich koncernów oraz przedstawicieli światowych marek potwierdza wysokie zdolności magazynowo-dostawcze naszej firmy.

Poszerzamy pole naszych działań, ponieważ nowoczesna firma nie może stać w miejscu.

,,SIM współpracuje z Polską Siecią Handlową "UNIA"
(www.uniahandlowa.eu), co zapewnia jej dostęp do większych możliwości.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Powiedz, co możemy dla Ciebie zrobić, a my to po prostu zrobimy.