Wartości
 

Perfekcjonizm.

W każdym calu, w każdym wymiarze, w każdym punkcie jakiegokolwiek zadania.
Dbałość o detale. Bo wiemy, że to części tworzą całość i należy panować nad każdą.
Składowanie, rozmieszczenie, transport, fakturowanie, zaawansowane operacje logistyczne ? cokolwiek nam zlecisz, postaramy się to wykonać najlepiej, zgodnie z profesjonalnymi kompetencjami oraz wymogami bezpieczeństwa przechowywania żywności.

 

Wiarygodność i Solidność.

Pracować tak, by satysfakcja Klienta przełożyła się na jego lojalność, a więc pełne zaufanie do naszych usług.
Robić wszystko, by być Solidnym Partnerem i najlepszym dostawcą dla każdego naszego odbiorcy. Na nas możesz liczyć zawsze. Korzystamy tylko ze sprawdzonych i profesjonalnych narzędzi logistycznych.

 

Partnerstwo.

Dla naszych Klientów, jak też dla pracowników, jesteśmy Partnerami. Szanujemy się wzajemnie, rozmawiamy, wymieniamy się wiedzą, uwagami, pomysłami, bo wiemy, że człowiek nieustannie się uczy. Dzięki wymianie doświadczeń i otwartej atmosferze komunikacji wewnątrz- i zewnątrz firmowej, jesteśmy w stanie rozwijać się we właściwym kierunku.

 

Efekt Maksymalnej Satysfakcji.

Naszym Klientom pragniemy dostarczać zadowolenie. Po każdym kontakcie Klient winien myśleć o nas ?SIM" to świetna firma. Robią wszystko, czego sobie zażyczymy, w takim terminie, jaki uzgodniliśmy. Tak powinno być w każdej firmie." Dla nas uśmiechnięty Klient to potwierdzenie właściwej polityki zarządzania. Propagujemy pozytywne relacje w obie strony. Klientów, którzy najbardziej pomagają nam w zyskach nagradzamy.

 

Wiedza.

Wiedza gwarantuje wysokie kompetencje. Jest podstawowym narzędziem działania. Najważniejsze jest stwierdzenie: Wiemy jak. Dlatego możesz być pewien, że wiedza z zakresu nowoczesnych rozwiązań logistycznych jest dla nas wartością nadrzędną. Nasi pracownicy nieustannie podnoszą swoje kompetencje, by lepiej i szybciej realizować zadania i rozwiązywać problemy. My wiemy jak, by wszystko było kiedy i jak chcesz.

 

Przeszkody.

Przeszkody są ważne, potrzebne. Przeszkody mogą zaistnieć tylko po to, byśmy mogli je pokonać.
One tylko potwierdzają, jak dobrzy jesteśmy. Przeszkody, podobnie jak błędy, uczą. Uczą, jak być lepszym, jak uparcie i w przemyślany sposób iść do przodu.